Your Cart

Hľadáš vhodnú šiltovku? Flexfit, Snapback, Fullcap, Trucker

Hľadáš liek na plešinu, ako vyriešiť vysoké čelo či zlý účes? Pritom je to také jednoduché, stačí si vybrať tú správnu šiltovku a problém je do veľkej miery vyriešený 🙂 Teraz vážne, šiltovka nie je iba obyčajná prikrývka hlavy, je to trendy kúsok, ktorý dodá tvojmu outfitu ten správny výraz.

Ak si hľadáš vhodnú šiltovku, určite si sa už stretol s pojmami ako: Snapback, Trucker, Fullcap a s bežnými značkami ako New era, Flexfit, Beechfield, New York Yankees, Vans Off The Wall a pod… Každý si časom nájde svoju značku a tvar, ktorý mu najviac pristane a vyhovuje. Radi ti poradíme a pomôžeme s výberom.

Typy šiltoviek:

Snapback: na šiltovkách označuje druh zapínania. Jedná sa o plastový pásik, ktorým dokážete regulovať veľkosť a prakticky môžete šiltovku prispôsobiť veľkosti hlavy. Tento druh zapínania preslávila hlavne hiphopová scená a  niektoré hudobné osobnosti, ktoré z neho spravili imidžovú záležitosť.

Trucker: takzvaná truckerka, je šiltovka so sieťkou, ktorá je vyrobená najčastejšie z plastu. Tento typ je veľmi obľúbený, pretože sieťková časť zabezpečuje dokonalé odvetrávanie hlavy, čo oceníte hlavne v horúcom počasí.

Fullcap / Fitted: je v podstate opakom Snapback šiltovky. Šiltovky sú bez zapínania a teda je potrebné si vybrať správnu veľkosť, ako sme zvyknutí napríklad pri tričkách. Tento typ nájdete napríklad u značky Flexfit, ktorá sa veľmi dobre prispôsobuje tvaru hlavy vďaka elastickému obvodovému pásu. Šiltovka veľmi dobre drží na hlave a netlačí.

Baseball: najbežnejší tvar šiltoviek so zahnutým šiltom, ktorý veľmi dobre kryje tvár pred slnkom. Tento typ nosia v podstate všetci, je ich vidieť u rôznych hudobných celebríť, ale aj športovcov, či bežných ľudí.

S rovným šiltom: tento typ je hlavne trendová záležitosť. Rovné šilty sa uchytili najviac v hiphopovej scéne, ale sú doménou aj rôznych iných hudobných štýlov. Je ich vidieť na spevákoch rozličných žánrov, zväčša rebelského rázu.

Prečo šiltovku ART SIDE?

U nás sú najbežnejšie a najobľúbenejšie značky New Era, NY, alebo Vans Off The Wall. Každý kto nosí šiltovky, už má svoju značku overenú a vie ako mu pristane. Šiltovky sú najviditeľnejším kúskom oblečenia, preto sme si s výberom dali skutočne záležať. Vybrali sme pre vás tie najlepšie modely spomedzi viacerých uznávaných výrobcov. Všetky naše šiltovky nesú naše originálne logo, ako cejch kvality. Pod značkou ART SIDE ponúkame aj tričká, či mikiny s originálnym dizajnom od amatérskych i známejších umelcov. Venujeme sa prevažne prírodným a ekologickým témam. Ak zháňaš šiltovku najvyššej kvality a si fanúšikom umeleckých motívov staň sa aj ty súčaťou značky ART SIDE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

DORUČENIE TOVARU

Dodacia lehota do 3-7 pracovných dní. Pri objednávke nad 50€ doprava GRÁTIS. Výdajne miesta po celej SR.

MOŽNOSŤ VÝMENY TOVARU

Jednoduchá výmena tovaru zdarma cez Zásielkovňu (druhý krát poštovné neplatíš).

MOŽNOSTI PLATBY

Berieme platby bankovým prevodom aj dobierkou.